| Andutza1234 a întrebat:

Cne stie filme de groaza care merita vazute? Daca stiti scrieti cateva.Dau funda!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| QVictorya a răspuns:

The ring
Bloody Mary
I Spit on Your Grave
Sillent Hill
Funda,?*

4 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Drag me to the hell!winking

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Era unu in care unu fugarea cu drujba niste copii parca care fug prin padure si se ascund intr-o casa a unor straini. Unul cu giare se lupta cu unu cu drujba parca si la sf parca castiga cel cu gheare gen "Wolverine" si ii dupa capu pe uscat de pe un ponton tinandul de par.

Altul ar fi unde un tip in camion cu care se oprise urgent pentru ca o lovit o fantoma pe care o crezut-o persoana reala si dupa ce urca in camion (ca sa scape de atmostfera infricosatoare de afara-noapte,ceata,intuneric bezna,liniste-) isi pune ambele maini peste fata si inchide ochii,iar cand ii deschide si ia mainile, cabina era plina de fantome care se uitau la el happy (tin minte ca era asa de horror ca un prieten care se uita la asa ceva m-o chemat sa fiu cu el, pentru ca singur nu se putea uita la el happy.

Altul ar fi Chucky-Papusa Ucigasa.

Momentan altel nu-mi vin in minte, dar daca-mi amintesc, te anunt :*

| Weider a răspuns:

Www.cinemagia.ro, dai la filme horror si alegi una dintre ele care te atrage, si apoi cauti pe internet.

| Dat_Razvan_1998 a răspuns:

Vacancy 2: The First Cut (2009)
Terza madre, La (2007)
Rabies (2010)

House at the End of the Street (2013)
The Unborn (2009)
Jennifer's Body (2009)
Shutter (2008)
The Last House on the Left (2009)
Against the Dark (2009)
Sinister (2012)
Creep (2004)
sper sa-ti placa