| Bâtcă_Mariana_1974 a întrebat:

Buna TPU happy! Cum pot sa fac un cont pe antena play? Mama are nevoie ca sa isi vada emisiunea dar nu o lasa,adica nu ii reactioneaza site-ul atunci cand da pe creare cont,iar cand da pe inregistrare prin facebook, la fel.Plssss,help :***
P.S.:are cont de facebook.

1 răspuns:
| eueueueueue a răspuns:

Trebuie dupa ce se logheaza de pe facebook sa plateasca abonamentul.Iar daca a incercat acum cateva sapt. si a intrat de pe facebook sa-si verifice emailul ca poate a castigat un abonament pe 1 luna.Mie asa mi s-a intamplat. Funda?