| GaBrYeLa18 a întrebat:

Cum se numeste melodia din filmul Ted aceea cand il suna Ted pe John? Dau Funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| luanaaaaaa a răspuns:

Buna GaBrYeLa am vizionat si eu filmul si daca imi dai voie sa imi fac o impresie a fost chiar frumos!, dar referitor la intrebarea ta, aceea nu este melodie, este propriul ton de acel telefon. Tonul acela nu il poti trimite, pentru ca este al telefonului. Sper din tot sufletul ca ti-am fost de folos! Funda? PUP

1 răspuns:
| reese2me a răspuns:

Ce aiureli vorbesti lunnaaaaa, melodia e soundtrack la filmul Knight Rider, o gasesti aici : http://www.youtube.com/watch?v=8F1rmgUrTGc