| Adrian5665 a întrebat:

Buna TPU, de ce oare s-a scot din grila de programe a celor de la DIGI canalul AXN?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu s-a scos, sunt prezente 4 canale AXN.
Intra in meniul tv-ului (sau decodorului) si da o reinprosperare de canale (digitale)!
Cautarea va dura chiar cateva zeci de minute, dupa care vei avea toate canalele existente.
La majoritatea televizoarelor iti poti face si o lista cu programele preferate de tine si le poti aranja la pozitia dorita in ordine.

| RAY a răspuns:

Nu e adv,chiar azi am vazut un serial pe axn, da o noua cautare, ca el inca, plus ca au bagat ataea tv noi cu filme, digi the best