| mrrRobert a întrebat:

La "Grila TV Popular Digitală", mai exact abonament TV Digi, merg toate programele? Am abonament de la Orange și nu merg multe programe, de exemplu HBO, CINEMAX și multe altele

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi ori vorbim despre digi, ori despre Orange. Sunt chestii diferite.
Și oricum, HBO și Cinemax sunt programe "premium", pentru care plătești extra, peste abonamentul de bază.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Există site-ul oficial al Digi, al Orange și vei afla că denumirea Grila populară înseamnă programele obligatorii de difuzat prin lege, must have, dacă nu greșesc. Iar, toate celelalte programe sunt contracost pe diverse trepte de abonament, de la cel popular, până la cel mai scump unde ai toate programele inclusiv HD, programe xxx, internet etc.

| dianyss a răspuns:

Depinde foarte mult de particularitatea fiecarui abonament / contract semnat in parte. Iti recomand sa accesezi https://www.telefoncontact.online/telefon-contact-digi-rcs-rds/ si sa iei legatura cu departamentul de relatii cu clientii print elefon de la DIGI. Vei obtine cel mai avizat raspuns!