| Ionii13 a întrebat:

:* Deci, incerc sa-mi amintesc doua filme. In primul era vorba despre o femeie care este gravida, si parca se muta intr-o casa noua si in timp ce lua cina a inceput sa-i curga sange si intr-o zi sotul ei merge la lucru dar de fapt o inseala si ea gaseste nu stiu ce document in care a aflat ce s-a intamplat de fapt cu familia precedenta, si a vazut acolo ca in aceiasi zi vor muri si ei si ziua aia avea sa fie in 2-3 zile parca.thinking si sotul ei incearca sa o omoare si o prietena de a ei moare... in fine. Cam asa ceva:d iar in celalalt era vorba despre un om care merge nu stiu unde sa faca un documentar despre o camera bantuita, si i se intampla lucruri ciudate. Se ineaca cica dar de fapt scapa thinking numele era ceva cu camera 24 sau nu stiu. Ma puteti ajuta va roog? puppy dog eyes scuzati ca am scris romane.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al doilea se numeste "Camera 1408", dar numele primului film nu-l stiu..Sorry!sad Daca aflu ceva, te anunt!happy

| CynthiaB a răspuns:

Al doilea este "Camera 1408", primul nu stiu.