| saharabya a întrebat:

Buna TPU (funda cel mai bun raspuns)...deci, am si eu o intrebare: stiti si voi niste seriale coreene (moderne) asemanatoare cu "playful kiss" si cu "secret garden"? (cine le-a vazut, cred ca stie la ce ma refer)... cel mai bun raspuns primeste funda` + vot

Răspuns Câştigător
| Claudia123 a răspuns:

You're beautiful il gasesti pe vplay dar trebuie sa ai cont

1 răspuns:
| Andreea_5823 a răspuns:

Eu stiu seriale coreene dar nu is moderne poti sa te uiti la Iljimae e un film de nota 10 il gasesti pe :www.gdragos.eu bafta, este interesant.