| WoKy a întrebat:

Buna TPU.
Il mai stiti pe tipul de la "Romanii au talent" care il imita pe Becali?
A concurat deja sau urmeaza sa concureze? Cine stie sa-mi zica?
Fara "OFF Topic" si vreau ceva concret!
Funda+vot!

11 răspunsuri:
| Nedelcu_Carlos_1990 a răspuns:

A concurat frate ala

| WoKy explică (pentru Nedelcu_Carlos_1990):

In semifinale ma refer. Daca da, si daca stii zi-mi putin episodul in care a concurat!

| Furculingură a răspuns:

Încă nu a fost în semifinală. Nici nu ai de unde să ştii dacă s-a calificat în semifinale.

| Crissu3005 a răspuns:

Inca nu a concurat, din cate tin minte eu a trecut mai departe, dar nu stiu exact in care semifinala va aparea tongue

| WoKy explică (pentru Furculingură):

S-a calificat in semifinale, dar sper sa apara cu un numar mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu concureaza happy data viitoare

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Încă nu a concurat.

| Gagu4321 a răspuns:

Chiar ce s-a intamplat cu ala ca era foarte comic

| WoKy explică (pentru anonim_4396):

Deci, concret? E afara din competitie sau nu a venit randul lui. Ca eu mai mult ma uit pentru ala!

| amyana a răspuns:

Nu a concurat

| tlaura a răspuns:

Nu a concuratwinking