| JMDbossandclever a întrebat:

Buna TPU îmi amintesc un desen de când eram mică nici nu știu pe ce program îl bagă era un desen animat cu o femeie care avea niste copii și un bebe și mama lor se căsătorise cu un print și devenise și ea regina sau ceva și se băteau cu niste creaturi sau era o creatura care le furase bebelușul și creatura i-a amenințat că dacă se căsătorește mama lor cu prințul nu le va mai da bebelușul înapoi iar ei i-au oprit pe mama lor și pe print si le-au dat bebelușul inapoi

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

Pare o adaptare a poveștii clasice "Frumoasa din Pădurea Adormită"