| 25Valerika25 a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutor cind eram mica ma uitam la un desen animat nu imi amintesc detaliile dar imi amintesc ca era o fata cu parul roz, care daca nu ma gresesc se transforma intr-un fel de pisica in rest nu imi mai amintesc nimic.Ma ajutati va rog!?

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Tokyo Mew Mew sau Mew Mew Power, ma uitam si eu.

http://www.youtube.com/watch?v=_1FfIK-fKqk

| ピンク a răspuns:

E vorba de Tokyo Mew Mew. Si eu ma uitam cand eram mica, si de curand l-am revizionat pe internet :))
http://www.deseneanimeonline.ro/category/tokyo-mew-mew/

| georgegeorge90 a răspuns:

Lazy Town

| AlyLov3 a răspuns:

Pisicile posedate sau ceva de genu' stiu ca era pe animax big grin

| YoonJoo a răspuns:

Nu cumva Tokyo Mew Mew?

| Gabriella13Raluka a răspuns:

Daca e vorba despre o fata cu parul roz, cred ca ar fi Sakura din Naruto. Dar nu-mi amintesc ca ea sa se fi transformat vreodata in pisica, poate ca un alt personaj din Naruto s-a transformat, mai ales din moment ce este un anime despre ninjutsu... Sper ca te-am ajutat putin, cu toate ca nu sunt sigura ca este vorba despre serialul Naruto.