| LyviaDb a întrebat:

Imi poate spune cineva care are cont pe www.voyo.ro daca plateste ceva? Am vazut ca se poate face si abonament, dar trebuie platit, iar primele 7 zile sunt gratuite. Eu as vrea sa-mi fac cont, dar nu stiu daca si pentru contul acela trebuie sa platesc ceva. Multumesc! :)

1 răspuns:
| MissEllena a răspuns:

Nu prea merita adica eu am cont gratuit dar tot imi cere sa platesc dar sunt cateva pe care te lasa sa te uiti gratis dar la mine nici alea nu merg...