| Yuumi a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva niste Anime-uri mai captivante, sau cel putin interesante. Inafara de Fairy Tail, Naruto, Naruto Shippuden, D.Gray-Man si Another, mai are cienva vreo idee? happy

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Cateva din cele mai bune anime sunt Code Geass, Tengen Toppa Gurren Lagann, Psycho-Pass, Kara no Kyoukai, Bakemonogatari, Fate/Zero, Angel Beats, Toradora, Monster, Jormungand. Daca mai vrei si altele, mai stiu destule anime bune. De asemenea, aici gasesti o lista cu cam toate anime-urile care exista
http://myanimelist.net/panel.php

4 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Da. tot ce-am vazut eu pana acum :
Death Note
Nana
Inuyasha
Lovely Complex
Kaichou wa Maid sama
Romeo x Juliet
Vampire knight
Vampire knight guilty
Paradise kiss
Zero no tsukaima
Special A
Ano natsu de matteru
Brave 10
Skip Beat
Arcana famiglia
Itazura na kiss
Tonari no kaibutsu-kun
Sukitte Ii na eu
5 Centimeters per second ( asta-i film, 3 ep, genial ).
Toate mi-au placut mult.
Incearca-la!

| Sakura13574 a răspuns:

Ce spui de :aldnoah. zero, buddy complex, durarara, durarara2 shou, shingatsu wa kimi no uso, code geass, sword art online, tokyo ghoul, magi:the labirinth of magic, magi:the kingdom of magic, Ao haru ride, pandora hearts

| georgevlad200 a răspuns:

Full metal alchemist, panic.

| anabell70000 a răspuns:

Pai ce spui de Vampire Knight & Vampire Knight Guilty, Zero No Tsukaima, hiiro no kakera, acesta mi-a placut cel mai mult! Sper sa-ti placa! Funda?