| Katerina94 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune si mie cateva anime ca si Inuyasha sau Kaze no stigma cu dragoste,drama,suspans, supernatural si comedie. Multumesc! Pups

Răspuns Câştigător
| Zendayya a răspuns:

Iti spun unele dintre cele care mai bune si mai interesante animeuri pe acre le-am vazut si la care merita sa te uiti (de pe animax):

Hell girl (groaza si supranatural)

Naruto (actiune si comedie)

Bleach (actiune)

Ghost stories (groaza)

Full metal alchemist (actiune)

Full metal panic (actiune)

Nana (dragoste si drama)

Chrono Crusade (actiune si drama)

Detective Conan (cu crime si detectivi)

Blood+ (actiune)

Soul eater (un fel de actiune)

Spirala (nu stiu genul)

Kaleido star (suspans si comedie)

Kamichu-zeita scolii (suspsns sau comedie, nu-s sigura)

Nodame cantabile (dragoste)

Death Note (actiune sau groaza, nu-s sigura)

Ghost in the shell (actiune)

Yu yu hakusho (actiune)

Contel de Monte Cristo (actiune si dragoste)

Slayers (actiune si comedie si supranatural)

Honey&Clover (dragoste)

Vampire knight (actiune si supranatural)

Kilari (suspans si putina comedie)

Kyoro Chan (comedie)

Daca vrei mai multe animeuri, intra pe google si scrie "animax", dai pe primul si intri la seriale si filme. Acolo gasesti mai multe.

Enjoy :*

3 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Angel Beats

| Finlandianebuna a răspuns:

Naruto cu siguranță este cel mai tare anime care l-am văzut, poate ca la început ți se pare puțin plictisitor dar pe parcurs povestea o sa se complice, crede-mă NARUTO este cel mai tare, cu mult mai tare ca ynuiasha sau orice altceva.

| Katerina94 explică:

Ei pai naruto mi se pare de baieti ...nu de fetelaughing Ar fi bine daca mi-ati lasa si linkul cu ele postate in romana. Mersilove struck