| alexandrabuga96 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca s-a facut vreun film dupa cartea "Ingerul Noptii"(Hush Hush) de Becca Fitzpatrick. Daca da imi puteti da si mie linkul unde il pot vedea online.batting eyelashes Funda + Vot.

Răspuns Câştigător
| Bianca_Blaja_1999 a răspuns:

Ania_3910 cu tot respectul, cred ca alexandra96_8142 nu se referea la o telenovela...
Si imi pare tare rau Alexandra dar nu am auzit de vre un film dupa aceste carti desi tare mi-as dori sa se realizeze unul. Daca il voi gasi te voi anunta cu mare dreg.

2 răspunsuri:
| Ania_3910 a răspuns:

Stiu ca se numeste Mariana de la noche si este serial insa inca caut unde il poti vedea online.

| Mutu_Cecilia_1916 a răspuns:

Si eu vreau filmul Hush Hush - ingerul noptii va rog!