| Adriana_1090 a întrebat:

Buna tPU! imi spune si mie cineva daca serialul,, patit-o feo" a fost difuzat pe disney channel. am vazut pe youtube episoade difuzate pe disney daca da cine imi spune va rog cand o sa se mai difuzeze acel serial sau daca il pot downloada de pe undeva. primul care raspunde corect primeste funda. multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BriannaJ a răspuns:

Nu a fost niciodata difuzat pe Diseny Channel Romania dar a fost divuzt pe Disney Channel Argentina in limba spaniola si pe Acasa tv tot in limba spaniola numai ca subtitrat in limba romana.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost niciodata difuzat pe disney channel, doar pe acasa tv. probabil ce`ai vazut tu pe youtube era disney channel, dar din alta tarahappy