| Adelinnaa a întrebat:

imi spuneti si mie cate sezoane are gossip girl si cele care o sa apara

Răspuns Câştigător
| andra_2717 a răspuns:

Are 4 sezoane...acum se filmeaza sezonul 5 care apare in 27 septembrie:d funda?

3 răspunsuri:
| GabyZarny a răspuns:

Deocamdata au fost 4 sezoane. sezonul 5 incepe pe 26 septembrie 2011

| Luy a răspuns:

Pana acum s-au filmat 4 sezoane.Primul episod din sezonul 5 apare pe 27 septembrie!

| RossSaid a răspuns:

Serialul Gossip Girl are 4 sezoane in momentul de fata.Trebuie sa inceapa filmarile pentru al 5-lea.