| PisicuztaAny a întrebat:

Buna TPU...le adresez o intrebare persoanelor care se uita la Teen Wolf. In cate zile sau saptamani apare un episod din Teen Wolf sezon 4?
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

În acest moment, apare câte un episod nou în fiecare săptămână. De regulă, apare în fiecare marți.

| Oliveoo a răspuns:

Apare in 12 august, 19 august... uite aici un site http://www.fsplay.net/......nline.html e cel mai bun, nu necesita cont. :* vizionare placuta

| Lykan a răspuns:

Apare saptamanal martea pe internet in Romania iar in america lunea dar cand ajunge pe in ternet ajunge fara subtitratre asa ca va trebui sa astepti cateva ore daca ai noroc apare deodata dar cam rar eu le urmaresc pe clicksud.com e un site bun