| PsychoDreams a întrebat:

M-am uitat saptamana trecută la un film pe TVR1, si nu imi aduc aminte cum se numește. Era despre o fata căsătorită cu un medic, foarte bogat. La un moment dat el nu apare la aniversarea de câteva luni de la căsnicie, si se despart. Ea ajunge sa lucreze la brutăria tatălui sau, si in cele din urma afacerea prospera.
Nu am apucat sa vad sfârșitul, si am încercat sa caut filmul, dar nu am reușit. Va rog sa ma ajutați, dau funda!

3 răspunsuri:
| AndaAlexandra a răspuns:

Gustul dulce al vietii? (The Sweeter Side of Life)

| Vrajitoru_Andrei_1996 a răspuns:

Femeia casnica 2007