| DizZiBoy a întrebat:

Buna TPU.Mai demult pe minimax erau niste desene cu un porc care dezlega mistere porcul era imbracat in verde.Nu mai stie careva dintre voi cum se numea fiindca as vrea sa vizionez iarasi pentru ca mi se parea foarte frumos. Dau fundita celui/celei care imi spune cum se numeste

Răspuns Câştigător
| jomolino a răspuns:

Sall! A trecut vreo 8 ani de cand nu am vazut desenul. Se numeste Enigmele din providence si il poti viziona online aici http://www.ladesene.net/enigmele-din-providence/
Sper ca te-am ajutat :)

2 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Enigmele din providencelove struck

| BlurrY a răspuns:

Poi ori te referi la,, Jakers Aventurile Lui Pigllie Winx''
Sau era o desene cu o pisica care dezlega mistere...Huckles (Hacals pe romaneste rolling on the floor )
Astea mi le aduc aminte atat...nu ma mi uit pe minimaxbig grin
Daca te-am ajutat. Funda Plzwinking