| Blayan18 a întrebat:

merita Supernatural? Adica mie imi place subiectele legate de demoni varcolaci si chestii supernaturale,dar chestia e ca din moment ce este asa de lung nici nu sunt prea multe personaje principale, nu inteleg dc in seriale lungi lungi se schimba repede personajele, adica in afara de Sam si Winchester nu prea mai sunt. Vreau sfatul unuia care la urmarit sa imi dea o parere sincera, funda!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Merita si mai sunt personaje principale care au ramas, doar ca e normal sa ''mai taie'' din ei din moment ce e un serial asa lung si e bine si pentru actiune sa mai moara din cand in cand cineva important, altfel ar fi plictisitor.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Salut, l-am vazut de la inceput pana la ultimul serial. Are tot ce vrei in el si este foarte captivant cu multe intorsaturi.

| CatalystSpirit a răspuns:

Dacă te pasionează lumea "supernaturală", atunci da. Sunt foarte multe persoanaje în serial, o să mai apară din nou aceleași persoanaje pe parcursul sezoanelor. Este un serial lung, dar ăsta nu este un handipcat, dimpotrivă, te vei atașa mai mult de el. Mai ales că are aproape toate genurile: dramă, acțiune, comedie, aventură, ficțiune. Eu îl recomand.

| qLorenzo a răspuns:

E un film destul de vechi...dar... il poti incerca, in opinia mea este un film foarte bun, pentru vremea lui, acum, cele mai bune sunt:
Mirror's 1/2/3/4,(recomand), Mama si cam atat stiu eu despre lucruri cu demoni si varcolaci.