| Oiţăă a întrebat:

TPU!
Nu de mult am terminat de citit minunata carte "Chimie perfecta" de Simone Elkeles. Ma intrebam daca nu stiti daca exista un film facut dupa cartea asta? puppy dog eyes
Dau funda! :*
Multumesc! >big grin

Răspuns Câştigător
| AndrewC a răspuns:

Nu este aparut niciun film inspirat de "Chimie Perfecta". Din cate am citit pe internet se pare ca aceasta carte este in mana unui agent Hollywood care este in cautare de un cumparator pentru o ecranizare. Daca ar fi sa se gaseasca ar mai dura ani buni pana la o lansare.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Exista filmul!

| floriasdfg a răspuns:

Nu a apărut niciun film. Nici măcar nu cred că o să apară o ecranizare a cărţii, cel puţin deocamdată.