| AnDr3y_5087 a întrebat:

O Intrebare pentru toti fanii al serialului indian Intalnirea Inimilor! As vrea sa stiu cand apare si cel de al de al 2-lea sezon din Dill Mill Gayye(Intalnirea Inimilor)? LOVE DMG!

2 răspunsuri:
| SimonaSymo a răspuns:

La noi, in Romania nu se ruleaza sezonul 2...Filmul continua fara incetare.

| Radu1 a răspuns:

Nu ma uit la astfel de seriale dar uite aici : http://en.wikipedia.org/wiki/Dill_Mill_Gayye. Din ce vad acolo,, The show ended in October 2010 after running for 2 seasons ''
Deci sezonul 2 nu numai ca a inceput dar sa si terminat in octombrie 2010!