| PufulethePuffy a întrebat:

o sa incerc sa formulez 2 intrebari asa ca va rog ajutati-ma! sad
Poi o prietena foarte buna mi-a recomandat anime-ul "Kaichou wa maid-sama" si mi-a placut la nebunie! Asvrea sa stiu daca apare si sezonul doi, iar daca nu as vrea sa imi spuneti unde pot citi manga...in romana.
Va multumesc anticipat... fudou love struck

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Madiii>:D< deci uite aici frumusel ti-am gasit manga in romana da numa pana al ep 8! Exista 2 sezoane insa doar in manga asa ca ti-am gasit o manga in engleza are in total 66 de episoade! http://mangazup.com/kaichou-wa-maid-sama Alta idee n`am!:-?

| xCatastrophe a răspuns:

Http://www.mangareader.net/147/kaichou-wa-maid-sama.html si cea in engleza am uitat sa ti`o dau! :">