| dara_1781 a întrebat:

pentru cei care se uita la jurnalele vampirilor cu cine credeti ca va ramane elena cu stefan sau cu damon? si ce se va intampla cu caroline?

Răspuns Câştigător
| secret96 a răspuns:

Poi eu cred ca Elena va ramane cu Damon. :X Iar Caroline cu Taylor. Abia astept sa vina 16 septembrie pentru a vedea primul episod din sezonul 3 big grin:X.

2 răspunsuri:
| secret96 a răspuns:

Ms de funda :*

| anonymousxD a răspuns:

Eu cred ca Elena va ramane cu Damon si se vor duce in cautarea lui Stefan, cred ca vor trece prin o groaza de lucruri ca sa ajunga la Stefan.Iar cu Caroline nu stiu ce se va intampla.
Mie imi place foarte mult acest serial. love struck