| ღღkคrinค19ღღ a întrebat:

pentru cei care se uita la Nini am o intrebare:
Voi ce credeti ca se va intampla cu Martin si Lola?

Răspuns Câştigător
| RedAndrew a răspuns:

Da,buna intrebare,nu stiu, sper sa se casatoreasca, Martin pare cam suparat si mama Lolei ma cam enerveaza...eu zic ca vor ramane totusi impreuna

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sigur vor fi impreuna!
Sofia nu e de el! Lola e cea mai tare love struck

| ღღkคrinค19ღღ explică:

Multumesc pentru raspunsuri, promit ca maine 20.07 dau funda!

| BBdragutza a răspuns:

Se vor casatori dar nu se stie cat de mult vor rezista impreuna sau cine stie poate nu vor accepta parintii lolei casatoria acestora!

| Dope a răspuns:

Eu am vazut finalul si ei vor fi impreuna

| teotazz_6899 a răspuns:

Pai eu cred ca se vor casatori

| brandiburu a răspuns:

Apare iepurasul spatial si omoara toata omenirea, mai putin 99 de fete virgine care or sa-i serveasca drept... femei de serviciu.

| MisterSecret_1898 a răspuns:

Cauta pe Youtube, episodul 128, e in alta limba.Se casatoresc Nini cu Tomas si Martin cu Lola.happy

| Mimi99 a răspuns:

Hey, eu cred ca acestia se vor casatori. Parerea mea

| xBubbles a răspuns:

Hey!
Am vazut ieri un episod, intrade-var martin si lola vor sa se casatoreasca dar maikasa lui lola face figuri;]]
Dar Tot in episoude de ieri am vazut ca martin vorbea cu maikasa lui lola sh cred ca le de voie.Nu stiu.Dar Se Potrivesc.
In Legatura Cu Nini sh Tomas am vazut pe youtube un episod in care nini si tomas se casatoresc dar vine fratele selinei si ii pune peruca lui nicolas pe capul lui nini chiar in momentul cerenoniei.
Dar era un episod in care Nini ia trimis un video cand ii explica lui Tomas ca ea este Nicolas.
Nu Mai Intzeleg Nikthinking
fundita?big grin