| BlackRaven45 a întrebat:

Sper că aţi auzit de filmul care o să se difuzeze la cinema,, X-Men: Days of future past``. Cam după cât timp un film de la cinema o să se difuzeze şi la TV? Răspundeţi repede vă rog!

Dau fundă şi vot!

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

De obicei, pe HBO se difuzează la un an după apariţia filmului.

| agent003 a răspuns:

Dupa cinema trebuie sa apara pe internet dar intr-o calitate care lasa de dorit, asa ca sau cateva luni trebuie de asteptat ca sa vizionezi normal sau uita-te filmat cu camera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la TV aici in Romania normal ca o sa fie difuzat mult mai tarziu. Minim la 1 an dupa ce apare la cinema.