| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva filme de mister(vampiri, varcolaci.etc) care v-au impresionat! Multumesc :*. funta!

5 răspunsuri:
| MadyLuz a răspuns:

Un film psihologic plin de mister care m-a impresionat este "The Number 23" (nu este cu vampiri sau varcolaci) dar este foarte frumos si interesant. Parerea mea. happy

| Bibi_1645 a răspuns:

Wrong turn

| Naoa a răspuns:

Eu urmaresc un serial cu vampiri, varcolaci, vrajitoare, etc. Se numeste True Blood (este produs de HBO ). Poate iti place happy

| holeron a răspuns:

Lestat Vampirul, Interviu cu un Vampir, Regina Damnatilor, toate cele trei fac parte din romanele scrise de Anne Rice.

| rose_2125 a răspuns:

The fourth Kind. Vizionare placuta!