| anonim_4396 a întrebat:

BUnA TpU
spuneti-mi si mie cateva seriale care merita vizionate sau leati vizionat voi daca sunt bune

17 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

The vampire diaries(vampiri,dragoste,adolescenti,drama)
Gossip girl(comedie,adolescenti, baieti buni "chuck si nate":X:X:X, dragoste)
Pretty little liars(dragoste, adolescenti, mister)
90210(dragoste,adolescenti,viata sociala, putina drama)
Mesaje de dincolo(mister, sf si dragoste)

| Naoa a răspuns:

Buna.
Daca iti plac vampirii, iti recomand The Vampire's diaries.
Daca iti plac serialele cu adolescenti, iti recomand Gossip Girl.
Daca iti plac serialele sf, iti recomand Lost Girl.
Toate au actiune, dragoste, suspans si o poveste destul de captivanta si frumoasa.

| Prettymadam a răspuns:

Salut!
The Mentalist, Lost, Lie to me, Pretty Little Liars, Dr. House, Bones, Gossip Girl.
Acestea sunt preferatele mele si sper sa-ti gasesti printre ele macar unul care sa-ti placa :]

| Leonard08 a răspuns:

Dr. House
Prison Break
No Ordinary Family
Lie to Me

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam astea le-am vazut eu big grin :
The vampire diaries
Prison Break
The mentalist
Supernatural
The secret circle
Criminal minds
CSI: New York

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Sall, eu iti recomand Prison Break, mie mi-a placut foarte mult.

| luliluli a răspuns:

House MD
Prison Break
The Borgias
Game of Thrones

| wyla a răspuns:

Florensia! E serialul meu preferat :d l-am vizionat pe : www.kanalD.ro! MERITA :))

| natearchibald a răspuns:

Top 19:

01. Lost = 10

02. Dexter = 9, 75
03. Fringe = 9, 75
04. Prison Break = 9, 75
05. The Vampire Diaries = 9, 50
06. How I Met Your Mother = 9, 50
07. The Big Bang Theory = 9, 50
08. Spartacus: B&S = 9, 50
09. Spartacus: GotA = 9, 50
10. Game of Thrones = 9, 50

| maximusy a răspuns:

Sex and the city --> e foarte amuzant big grin

| AleAlbu a răspuns:

-Dexter
-Aproape legal
-Jurnalele Vampirilor
-Gossip Girl

| Chrristinee a răspuns:

Buna. Aceste seriale le-am vizionat si eu. Sper sa iti placa;].
1.True Blood
2. Teen Wolf
3.Desperate Housewives
4.The Secret Circle
5.Supranatural
6.Lost

| AnnaKarenina666 a răspuns:

Prison Break! O să îți placă 100%!
Sau dacă vrei ceva cu adolescenți și mai dramatic, încearcă One Tree Hill.

| crazysour a răspuns:

Prison break e chiar captivant, the mentalist e super, mai e si kyle xy

| Dya_7268 a răspuns:

Jurnalele vampirilor uite si link dar iti trebuie cont: www.vplay.com
Desi este desen animat este f. frumos: Naruto tot pe : www.vplay.com
Mie mi-a placut f mult regina si inima de tigan si ingerasii si aniela au fost pe acasatv dar nu mai sunt din pacate :(...aa si mai este master chef us este super. funda?

| boudals a răspuns:

Deci 1000 ways to die este un fel de comedie sadicarolling on the floor mythmusters ei testeaza mituri. brainiac sunt niste chesti care nu le stai despre tine happy de ex stiai ca nu poti sa fredonezi cand te ti de nas?happy sper sa iti placa. Vizionare placuta big grin

| Syda a răspuns:

Salut iti recomand tonguerison Breack e foarte interesand iti zic din propria experienta ca te uiti la primul episod si nu te mai lasi de el laughing( e mai vechi dar e f tare) succes