| aMEA a întrebat:

Stie careva cum se numea filmul acela cu niste lupi turbati mancatori de oamemi, in care nu a supravietuit nimeni?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Ideal ar fi să dai câteva detalii...
Ești sigură că era vorba despre lupi? Dacă da, pare să fie vorba despre „The Grey" - The Grey: La limita supravieţuirii (2011) cu Liam Neeson. Totuși, lupii nu erau turbați, doar hămesiți, iar finalul este ambiguu (nu e cert că nu a supraviețuit nimeni).
Dacă nu ești absolut sigură că antagoniștii erau lupi, poate fi vorba despre „The Breed" - Câinii ucigaşi (2006). Aici e clar că nu supraviețuiește nimeni, iar câinii (rasă care se aseamănă cu lupul) au suferit mutații genetice.
The Grey - http://youtu.be/vp5PtNHBqbU
The Breed - http://youtu.be/if9ig3wblSA

3 răspunsuri:
| Agentuu a răspuns:

The Grey?

| ady91 a răspuns:

Dog Soldiers?

| AwawawMPN a răspuns:

Cred că vorbeşti despre filmul "The Grey", despre un grup de oameni care se prăbușesc cu avionul în Alaska și sunt forțați să supraviețuiască în fața unei haite de lupi care încep să-i vâneze.