| tufeanubianca a întrebat:

Buna TPU.
Stie cineva desenele acelea vechi de pe minimax "sa ne jucam pe strada sesame"?
Daca da, stiti daca se mai gasesc pe undeva dublate in romana? Eu nu le gasesc nicaieri

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna,cred ca le gasesti in engleza.Chiar daca nu are acelasi farmec sa auzi vocile copilariei, cred ca tot e o experienta frumoasa sa le revezi.Dar inteleg dorinta de a fi in romana.De exemplu, eu n-am putut deloc sa ma uit la Viata cu Louie in engleza.laughing Ma bucur ca de gaseste in romana pe multe siteuri.