| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site pe care as putea sa vad desenele animate "Familia trasnita" dublate in romana? Stiu ca atunci cand eram mica le difuzau pe minimax, dar nu am mai auzit nimic de ele. As vrea sa revad macar un episod caci imi placeau foarte mult. Mulutmesc anticipat. happy

1 răspuns:
| Steffi a răspuns:

Si eu ii caut de mult...am gasit episoade doar in alta limba (nici macar nu o recunosc) si nici alea intregi...te pot ajuta doar cu readucerea in minte a melodiei de inceput.
http://www.peteava.ro/......s-pentru-1