| ThEpOrtRaIT a întrebat:

Buna TPU.Stiti cumva cine va juca in rolul lui renesmee cullen in Twilight Breaking Dawn(cand deja ajunsese mare)? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

McKenzie Foy

3 răspunsuri:
| ThinkPink a răspuns:

Sper sa gasesti, deoarece eu inca mai caut, dar am vazut pe net niste oze cu emma roberts sau cu isla fisher, dar nu garantez happy

| Abcdefg123 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=edKoX5AY4Dg&feature=player_embedded#!

Uite, s`ar parea ca actrita s`ar schimba in fiecare "an" al lui Renesmee :-? Oricum toate sunt frumoase :*

| medeea0 a răspuns:

Daca aflii imi spui si mie?
Inca cauttongue