| DaDyva1992 a întrebat:

Stiti filme asemanatoare ca Trust?

2 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Speack cu Kristen Stewart. Ideea centrala se invarte tot in jurul unui viol care are un impact dramatic asupra personajului principal.

| KrEaThYvE a răspuns:

De Trust cu Clive Owen in rol principal zici? Nu prea sunt multe filme asemanatoare cu subiectul din Trust, dar prima data imi vin in minte:

Taxi Driver
She Said No
The Rape Of Richard Beck
Antichrist al lui Lars von Trier
Lolita
American Beauty
The Hills Have Eyes
Dazed and Confused

O parte se concentreaza asupra violului, altele asupra pedofiliei, toate sunt in genul Trust, sumbre, cu un eveniment central surprinzator si dur.
funda?