| anonim_4396 a întrebat:

Stiti niste anime-uri tari de maxim 12 episoade a caror gen sa fie: comedie, actiune sau shonen ai. Dau fundita celui mai amplu raspuns. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| NotSoClassyX a răspuns:

Tokyo Ghoul, Black Bullet, Boku no Pico, Gintama':Enchousen, Mushishi Zoku Shou, Fate/Zero (Seria aceasta mai are inca 2 sezoane, tot cu 13 episoade fiecare), Natsume Yuujinchou Si, Angel Beats!, Elfen Lied, Highschool of the Dead_, Soul Eater Not!, Another, K-On!, Deadman Wonderland, No Game No Life, Baccano!, Hellsing, Highschool DXD, Hataraku Maou-Sama! (The devil is a part timer), Baka to Test, Noragami, Tonari no Kaibutsu-kun.
Sper ca ti-am fost de ajutor, mai stiu si altele de 11-15 episoade. Daca vrei sa stii ceva de anime, apeleaza-ma pe mine.