| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU stiu ca am urmarit un film acum vreo 3-4 ani, in care toata lumea se omora unu pe altul, si cred ca era partea 3 din film. In inceput era un tip o blona si o bruneta si au avut un threesome din cate imi amintesc si la un moment dat una din ele omoara pe tip, si dupa aia blonda omoara pe bruneta si era vorba si de o camasa patata cu sange, si in final tipa blonda se duce pe o insula cu unu si cand pleaca tipa blonda de pe insula, tipu ii exploaza barca si ramane pe insula cu maicasa tipei blonde. Parca se numea ceva gen "game of death" sau "game of life", nu mai stiu. (nu era final destination) dau funda.

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

The Purge?

| Lucian2473 a răspuns:

Trebuie sa dai niste indicii mai bune. Ceva nume de actori sau rol.
Daca iti amintesti mai multe, poti accesa http://www.whatismymovie.com/ iar in bara de cautare descrii in cateva cuvinte filmul. De exemplu „filmul in care X omoara pe Y". Unde X si Y sunt nume de personaje in film.

| MrJoker30 a răspuns:

Asta-i film pono sau criminal?

| anonim_4396 explică (pentru MrJoker30):

Imagineaza-ti ceva gen indiana jones dar inlocuieste obiecte antice cu gagici