| tpmarina_6391 a întrebat:

Sunt noua aici... din data de 10 mai 2011 (astazi) si as vrea sa imi spuneti cateva filme de comedie. Multumesc! dau si funda daca vreti, numai sa gasesc cum se face. Daca imi spuneti cum se da fundita e si mai bine.

3 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Valentine's Day
Be cool
Youth in revolt

| Ryuk751 a răspuns:

Eu stiu numai unul dar garantez ca iti va placea la nebunie.van wilder fresman 2009.gasesti tu cum sa dai funda
te rog.

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Mostenirea,pariul. si numai imi amintesc, scuze da am lapsuscrying
lapsus inseamna ca numai imi amintesc nimic. fundita se da asa:
vezy ca e in coltul raspunsului o panglica gri si daca apesi pe ea se face aurie.da funda se da numai raspunsului care te-a ajutat cel mai mult:X