| muziclive a întrebat:

Un film de dragoste imposibilă aveti?

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Am eu chiar 3 spoiler nu vreau sa iti dau ca e mai bine sa vezi tu singura despre ce este vorba
-Never Let Me Go nu am putut sa dorm toata noaptea dupa ce l-am vazut este foarte profund
-A Walk To Remember
-Keith
Vizionare Placuta!

4 răspunsuri:
| ElisssssaMihaelaConstandache a răspuns:

Eu iti recomand un serial turcesc9ma numesc zuleyha) nu stiu daca iti plac happy cu filmele nu prea le am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viorel și vulpita covid - 20 dar e serial

| NLS a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

De acord cu "Never let me go".
Brrr, doar cand ma gandesc...
Desi nu cred ca dragostea imposibila e cea mai mare problema acolo.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru NLS):

Never Let Me Go,ce pot sa iti spun este ca am plans foarte mult,m-a afectat maxim,mai ales acel tipat la final,daca ai vazut filmul stii despre ce vorbesc,si in afara faptului ca au avut momente scurte in care au putut fi impreuna, se putea si mai bine daca nu intervenea fata aia intre ei, singura bucurie din tot filmul pe care am avut-o, a fost relatia celor 2, chiar daca a fost de scurta durata.