| alinusaa a întrebat:

Ce poti face sa uiti o dragoste care este imposibila?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

S-o inlocuiesti cu o dragoste care e posibila.De urgenta.

| mgtow a răspuns:

Nu acorzi importanta dragostei imposibile si trece.

| BeBebuu a răspuns:

Offsad
prin asta am trecut si eu, si nici acum nu mi.a trecut orice as fi facut.
da macar nu mai e asa intensa
gasesteti un iubit care sa iti placa si in timp o sa te atasezi de el
si poate o sa il uiti p celalalt, sau daca nu il uiti macar nu mai e asa intensa dragosteasad
Sper sa reusesti:*

| MiHaI a răspuns:

Scoateo cu ranga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să te calmezi știind că acest lucru este irealizabil. Poate vă împrieteniți sau ignoră-l complet.
Îți cauți pe altcineva. Sunt destui pe lumea asta.

| ZuZu_2527 a răspuns:

Sa te indragostesti de altcinevawinking
Asa am facut si eu pff ii naspa...dar pana la urma nu ai ce face...

| Alecs_5268 a răspuns:

Prin asta trec şi eu acum. chiar dacă e posibilă şi eu nu vreau pentru că sufăr mai mult încerc să mă îndrăgostesc de altcineva.în situaţii d'astea chiar nu ai ce face.