| DelenainTVD a întrebat:

Buna TPU unde este tudor si copii in narcisa iubiri nelegiuite?

Răspuns Câştigător
| Stelistul a răspuns:

Tudor : in ultimul episod din "Narcisa Salbatica" complicele lui Cristian, acela care l-a dus sa-si faca identitate falsa i-a promis lui Cristian ca il razbuna, drept dovada le-a pus otrava in sampanie lui Tudor si Narcisei.Acum Tudor "Traieste in lumea lui" intr-un spital.
Narcisa nu are nimic pentru ca a baut el amandoua paharele, ca nu cumva sampania "sa-l afecteze" pe copil.

Copii:ca sa nu sufere din ce in ce mai mult au plecat la bunica lor din New York, mama lui Tudor!

3 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Tudor... cica a murit. Narcisa purta doliu pentru el. sad.

Nu stii, ca in ultimul episod a fost o secventa cand Tudor a baut o sampanie otravita? happy

In orice caz, asa a fost si cu Cristian, care cica a murit atunci... in masina straight face. Eu una nu cred ca Tudor e mort, si daca chiar este, oricum Narcisa se va indragosti de altcineva tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tudor dupa ce a baut sampania nu si-a mai revenit, iar acum este intr-un centru de plasament. Iar copii sunt la New York. :*

| sweetydeea a răspuns:

Tudor stiu ca este.intr-un loc...nu stiu km se cheamathinkinglaughing, da` am vazut ca Narcisa s`a dus la el impreuna cu Teodora, fiica lor, si tudor statea pe o banca ca o leguma:-s si nu zicea nimic se uita drept inainte...si nu misca, iar copii nu stiu ` unde sunt. vom aflahappy Fundaa? plshappy.pup:*