| suraforever a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa imi spuneti si mie cateva filme care actiunea se desfasoara doar intr-un loc cum ar fi Cabina Telefonica sau Frozen Sa se desfasoare doar intr-un loc actiunea si de groaza daca se poate cateva filme de groaza gen Jeepers Creppers cu scolari and Filme cu sfarsitu lumii dar nu sfarsitul lumii cu apocalipse sau chestii din astea gen 28 Days later sau I am legend va rog Primu cu cele mai bune raspunsuri (fundita si vot) Multumesc

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

1.Devil(Demon)(2010), acţiunea se petrece într-un lift, 1408(2007), Hunger(2009), À l'intérieur(Inside-2007), The Killing Room(2009), La habitación de Fermat(Fermat's Room 2007), s-ar mai încadra The Descent(2006), Cube(1988), Hard Candy(2005), Flightplan(2005),[Rec](2007)-dacă o întreagă clădire poate constitui "un singur loc", Cujo(1983), Unknown (2006).2.Pray for Morning (2006), seria Final Destination, seria Wrong Turn, Halloween(2007), A Nightmare on Elm Street, Trick 'r Treat(2007), The Murder Game (2007)

1 răspuns:
| hasadia a răspuns:

Buried happy este in gen Phone booth, laughing dar mult mai. tensionant