| thanos a întrebat:

Buna TPU

vreau sa imi spuneti un film de groaza(horror) atat de ingrozitor de dur si de infricosator ancat a fost scos de pe piata
cel mai horror film de care ati auzit vreodata
nu vreau raspunsuri precum drag me to hell, vineri13, the grudge, the exorcist -si alte filme din alea la care nu se sperie nimeni

il vreau pe cel mai horror asa ca nu imi dati mai multe filme decat unul pentru ca doar unul poate sa fie cel mai horrorr din toate timpurile si il vreau

raspunsul castigator primeste funda si vot
IL VREAU PE CEL MAI HORRORRRRRRR!

4 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Frate, esti nebun laughing. Vezi de ex Atrocious care e destul de realist sau Grave Encourtens dar ca sa fie cat de cat horror uitate seara si uitate singur cu lumina stinsa. In rest un film nu se poate scoate de pe piata pentru ca e foarte infricosetor, deoarece daca ar fi asa nu l-ar aproba nimeni sa se difuzeze si nu ar exista.

| BiuL a răspuns:

Hostel 1, saw 1, the conjouring.

| Babygirl90 a răspuns:

Filme dure am vazut Hostel 1, 2... Seria saw(dar e foarte buna, cea mai buna pe plan psihologic, cu scene de care vrei tu). Si Insidious care mi s-a parut cel mai scarry din ultimii ani!

| simonica22 a răspuns:

SAMARA e cel mai ingrozitor film pe care l am putut vede si pe locul doi este FEMEIA IN NEGRU dar nu este foarte horror. Sper ca ti am fost de ajutor!