| AndraSiMaxi a întrebat:

Vreau sa ma duc la film la Afi Palace Cotroceni (Noi suntem familia Miller) am aproape 13 si ma mai duc cu o colega de 12 ani si vrau sa stiu cat costa un bilet FARA floricele si suc si daca ne face reducere pe baza carnetului de note. Astept sa imi raspundeti. FUNDA pentru raspuns rapid si corectbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca nu e recomandat sub 15 ani, poate nu va lasa sa intrati daca umbli cu carnetul de elev big grin