| GiorgianaGiorgi a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa va intreb ceva.Am vazut pe Netflix un miniserial documentar cu Jeffrey Dahmer si mi-a placut foarte mult si am vazut ca este si un serial de 10 episoade cu un barbat care joaca rolul lui Jeffrey Dahmer.Intrebarea mea este pentru cei care l-ati urmarit, merita sau nu timpul pierdut sa il vizionez? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu l-am vazut. Dar, in mod normal, ar trebui sa fie la fel. Altfel nu ar fi vizionat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merita. Doar daca te intereseaza subiectul.

| GiorgianaGiorgi explică (pentru darrio2007):

Da,ma intereseaza, cum am specificat in intrebare, documentarul mi-a placut, ma interesa sa stiu daca serialul este la fel de bun.Multumesc pentru raspuns!

| GiorgianaGiorgi explică (pentru darrio2007):

Adevarat!

| darrio2007 a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Nu l-am vazut. Dar, in mod normal, ar trebui sa fie la fel. Altfel nu ar fi vizionat.

| ZappyTv69 a răspuns:

Da, merita. Rolul lui este interpretat de Evan Peters. Daca esti interesat in genul asta de chestii da