| vladlove123 a întrebat:

vreau si eu niste filme din astea cu furtuni mari, tornade.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei uite filmul Tornada sau Uraganul foarte de calitate tuturor ne plackisssper ca te-am ajutat succes

| bmerry a răspuns:

Nu stiu cu furtune, dar stiu cu altceva : Vulcanul, merita vazut, un film superb!kiss

| baifrate a răspuns:

Arunca o privire aici http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_disaster_films, mai exact la capitolul storms sau tsunami daca mai vrei cu alt gen de dezastre ai di tate :) funda?

| Ryder007 a răspuns:

The Storm, The Day After Tomorrow, Trouble the Water.

| XxMaRiuSsxX a răspuns:

2012 Are tot ce e necesar:Tornade, Tzunami, Furtune, etc.
Funda plz

| gabiprundu a răspuns:

The day after twomorow. Despre incalzirea globala, foarte frumos.