| xXMomo185 a întrebat:

Vreau si eu pe cineva care a cumparat tote volumele din -The vampire diaries- pentru a ma ajuta si pe mine.Nu stiu ordinea volumelor si nici numele lor.Am gasit un site de unde le pot cumpara dar sunt amestecate rau de tot. Funda

Răspuns Câştigător
| Winniee a răspuns:

Primul volum se numeste TREZIREA, al doilea LUPTA, al treilea FURIA si al patrulea REUNIUNEA.de la volumul cinci sunt mai groase. volumul 5 se numeste intoarcerea CADEREA NOPTII, a 6 INTOARCEREA SUFLETE-UMBRA, iar a saptea se numeste MIEZ DE NOAPTE, dar inca nu e aparuta.

1 răspuns:
| Anna9 a răspuns:

1. trezirea
2. lupta
3. furia
4. reuniunea
5. intoarcerea: caderea noptii
6 intoarcerea : suflete umbra
7. intoarcerea : miez de noapte