| HH_2726 a întrebat:

:X
Hey sunt un fan al filmelor de groaza devil. M`am plictisit de toate filmele acelea cu zombie, monstri sau cine stie ce fel de aratari. rolling eyes
Poate ca o sa ziceti "wtf ce filme de groaza mai sunt daca nu au nici un zombie".
Ei bine as dori o lista cu filme gen "The Unborn" sau filme clasice cu fantome! >8-
Va multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au placut mult Fingerprints, The end of days, Dark Water si Al saselea simt. Un film destul de interesant(dar cu cateva detalii care-l fac sa nu se ridice la nivelul celorlalte din punct de vedere calitativ)a fost si Jeepers Creepers(in programul tv poate aparea ca si "Tenebrele", dar daca vei cauta sa-l vizionezi pe net, mai sigur il vei gasi cu numele original). Poti urmari si Fenomene stranii, de pe Discovery(in fiecare vineri de la 22:00).

8 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Incearca filmul 'Boo'
Este cu adevarat inspaimantator. happy Cu siguranta o sa-ti placa!

| Sinedd a răspuns:

Iti recomand colectia mea intitulata, cele mai bune filme de groaza.
Le-am vazut pe toate, sunt un mare amator al filmelor de groaza, crede-ma sunt cele mai bune filme de acolo!
Le am adunate de mult timp...
http://fbx.ro/wwwh6s0asi4w520x

| oanna_4635 a răspuns:

Mirrors:-|

| Dove a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/......,6118.html slideshow Asta va aparea curand si iti recomand prima parte.

| Kiyy a răspuns:

The Messengers 2
Train

| AnoNyMuSeR a răspuns:

Dupa mine cum a zis si katya sunt foarte bune the end of days si the messengers 2

| axxo a răspuns:

Toata seria SAW 2 si 4 este bestial dar si restulhappy