| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Buna tuturor!
am sa incep direct.
am vazut o parte dintr-un film american in care era un barbat cu un iaht pe mare.
cu el erau inca cativa prieteni si sotia sa.
in apropiere era o insula unde s-a dus cu sotia lui, loc unde sotia a si disparut.o tot cauta..pana se trezea din nou..in pat stiind ca tot ce s-a intamplat a visat..si o lua de la capat..si iar se trezea in pat..si tot asa.a trebuit sa schimb canalul..si nu am vazut ce s-a mai intamplat.
acum va cer
daca stie cineva cum se numeste acel film..va rog sa imi spuneti!

1 răspuns:
| CandyHearts a răspuns:

Pe ce canal a fost si in ce zi aproximativ?