| AndreeaMonica25 a întrebat:

Buna tuturor! Am vazut recent pe Tik Tok un filmuleț in care apăreau doua femei una blonda mai invarsta si una bruneta mai tânăra, amândouă aveau aceeasi cicatrice sau tatuaj cu litera M pe umăr. E vorba de un film care nu stiu cum se numeste. Poate ma ajuta cineva in privinta asta.

2 răspunsuri:
| GabrielZane123 a răspuns:

Dacă ai dat mai multe detalii poate ca cineva te-ar ajuta dar cu 2 fete una blonda și uns bruneta mai în vârstă cu litera M pe umăr nu prea ai ce să gasesti

| AndreeaMonica25 explică (pentru GabrielZane123):

L-am gasit! Multumesc