| ElectricChapel a întrebat:

Am fost la munte, iar in autocar era difuzat un film de comedie. Era vorba despre 3 femei (una blonda, o negresa si o fata mai tanara care asculta mereu muzica in casti) care erau angajate la banca (cred) si furau banii care trebuiau distrusi. La un moment dat, si iubitii lor le ajuta. Imi poate spune cineva cm se numeste? Primul raspuns corect are fundita

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mad Money-Bani gratis, cu Diane Keaton, Queen Latifah şi Katie Holmes.Vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=ARkR3LKmJtU