| CeVreauEu a întrebat:

La al catelea episod a ajuns desenul cu RobOtzi? Fundaa pentru primul raspuns :*

Răspuns Câştigător
| babaliba a răspuns:

A ajuns la episodul 14 il poti vedea aici : http://creativemonkeyz.com/roboti/robotzi-s01-ep14-dietatietoru/

Funda pls;)

28 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

La ep 14!

| Rayyy a răspuns:

Bună,
La episodul 14.

| MysticWayz a răspuns:

Ep.14 Dietatietoru happy

| ioana_3915 a răspuns:

Eps 14

| Florinaa14 a răspuns:

Pana la ep 14 big grin

| Deea a răspuns:

| Uilula a răspuns:

A ajuns la ep 14.
Funda?

| cipailina a răspuns:

RObotzii au ajuns la episodul 14,, Dietatietorul,, Ii poti vedea aici : http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

| puby a răspuns:

14. Dietatoriu
intra pe site-ul lor www.creativemonkeyz.com si gasesti la rubrica robotzi toate episoadele

| SmileSiAtat a răspuns:

A juns la episodul 14 care se numeste Dietatietoru...il poti urmari aici http://creativemonkeyz.com/? s=robotzi&x=0&y=0

| Miina a răspuns:

Buna.
Episodul 14;;)
http://creativemonkeyz.com/category/roboti/
Prima.Funda?:*.

| JahBless a răspuns:

| BlackVeil a răspuns:

Maine apare episodul 15!

| andreiandre a răspuns:

Episodul 14

| CeVreauEu explică:

FallenB : Da da am promis fundalaughing dar am scris "pentru primul raspuns" deci na am promis am promiswinkingtongue Ms la toti :*love struck

| HooDCrisTy a răspuns:

La al 14-lea.Acum urmeaza al 15-lea.

| carmenushaa a răspuns:

Da voi chiar nu aveti ce face? oh go on a ajuns site-ul asta varza rau oh go on normal acest site ar fi fost mai folositor pentru problemele adevarate si nu prostiile pe care le aveti voi in capwinking ocupati site-`ul degeaba!

| FallenB a răspuns:

La episodul 14. Ai promis funda, nu uita! laughing

| ElyK20 a răspuns:

Au ajuns la episodul 14.

| OliverH a răspuns:

| PITIKA_3612 a răspuns:

Episodul 14tongue

| kenzo1996 a răspuns:

14. fundahappy

| bitzu26 a răspuns:

La al 14 fundita

| dfas a răspuns:

Pai robotzi au ajunt la Ep14. Dietatietoru, iar joi va fi urmatorul episot